Yansın Geceler'i söyleyen Doğan Tarda gözaltına alındı

İstanbul'un da aralarında bulunduğu 29 ilde operasyon yapılırken, 62 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında şarkılarıyla milyonlarca dinlenme rakamına ulaşan Doğan Tarda da var.

28 Kasım 2017 Salı 17:19
Yansın Geceler'i söyleyen Doğan Tarda gözaltına alındı
Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanlığı ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı internette uyuşturucu kullanımını özendiren içerikte paylaşımlarda bulunan, uyuşturucu kullanımını anlatan ve uyuşturucu kullanımıyla ilgili düzenek tarifleri yapan kişileri yakalamaya yönelik İstanbul'un da aralarında bulunduğu 29 ilde 'Şehit Arda Can' operasyonu düzenlendi. 

Operasyon kapsamında İstanbul'da 'Yansın Geceler' şarkısıyla Youtube üzerinden milyonlarca dinlenme rakamına ulaşan Doğan Tarda'nın da aralarında bulunduğu 16 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Türkiye genelinde ise 62 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. 

Operasyonda sosyal medyada çok izlenenler arasında bulunan ve sözleri ile uyuşturucuyu övdüğü ve özendirdiği belirtilen, 'Adana Merkez Patlıyor Herkes' şarkısını söyleyen Ramazan A.'yı yakalama çalışmaları sürüyor. Ramazan A.'nın söylediği şarkının video paylaşım sitelerinde 43 milyondan fazla izleyici sayısına ulaştığı görüldü.

Yansın Geceler videosu YouTube'ta an itibariyle 157 milyondan fazla izlendi
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »