Yetenek Sizsiniz’de Baha Bayırlı’nın bateri şovu büyüledi

Yeni bölümü ile dün akşam ekrana gelen Yetenek Sizsiniz’de Baha Bayırlı’nın bateri şovu büyüledi. Minik Baha, bateri şovuyla milyonları kendisine hayran bırakırken; yüzde 99’luk oyla finali garantiledi.

21 Ocak 2013 Pazartesi 18: 0
Yetenek Sizsiniz’de Baha Bayırlı’nın bateri şovu büyüledi

Star TV ekranlarında yayınlanan yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye’de dün akşam yine keyifli dakikalar yaşandı. Birbirinden ilginç yeteneklerin sergilendiği Yetenek Sizsiniz’de Baha Bayırlı’nın bateri şovu büyüledi. Yapılan oylama sonucu yüzde 99’luk bir başarı ile yarı finale çıkmaya hak kazanan minik bateristin muhteşem performansı geceye damgasını vurdu.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’ın jüri koltuğunda oturduğu ve birbirinden ilginç yeteneklerin gösterisine sahne olan Yetenek Sizsiniz’de Baha Bayırlı’nın bateri şovu büyüledi. Jüri üyelerinden Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar’ın sorularına verdiği yanıtlarla stüdyodakilerin ve ekran başında izleyenlerin sempatisini kazanan Baha Bayırlı, sergilediği performansla da tam not aldı. Barış Manço’nun ‘Sarı Çizmeli Mehmet Ağa’ adlı şarkısı eşliğinde bateri şov yapan Baha Bayırlıoğlu,Hülya Avşar’la girdiği diyaloglarla da herkesi kendisine hayran bıraktı.

Jüriden 3 ‘Evet’ oyu alan minik Baha, seyirci oylamasında aldığı yüzde 99’luk rekorla yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Sizin için seçtiğimiz foto galeriler
13729_s.jpg 13726_s.jpg 13727_s-001.jpg
Panik Atak Zihinleri zorlayan fotolar Yeni doğmuşlar

 

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »