28 Mayıs 2018, Pazartesi

Yıldırım ve Alex'in saklambaç oyunu

Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray arasındaki Beko Basketbol Ligi play-off final serisi ilk maçında Aziz Yıldırım ve Alex de Souza biraraya gelmekten kaçındı

4 Haziran 2014 Çarşamba 22:47
Yıldırım ve Alex'in saklambaç oyunu
Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılan ve adeta Aziz Yıldırım muhalefetinin simgesi durumuna gelen Alex, tatil için ülkesi Brezilya’dan İstanbul’a geldi. Dün oynanan Beko Basketbol Ligi final serisinin ilk maçını izlemek için Ülker Arena’nın locasına gelen Alex, taraftarın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Hiçbir maçı kaçırmadığı bilinen Aziz Yıldırım’ın da aynı salonda olması akıllara Fenerbahçe’nin şampiyonluk kutlamasındaki gerginliği getirdi. Yıldırım’ın yeniden sinirlenip ters bir hareket yapmasından korkan yönetim ve taraftarlar, maçı tedirgin bir şekilde seyretti.

Ancak korkulan olmadı. Alex’in salona girmesi ile yoğun bir tezahürata başlayan Fenerbahçe tribünleri, bu kez Aziz Yıldırım’ın tepkisini çekmedi. Yıldırım, bir grup taraftarın Alex’in bulunduğu locaya hücum etmesine ve fotoğraf çektirmek için yarışmasına dahi ilgisiz kaldı.

Bütün bu olaylar gelişirken dinlenme odasında yer alan Yıldırım, salona döndüğünde Alex’i görmedi bile. Karşılaşma boyunca göz göze gelmeyen ikili, maçın ardından da birbirlerine selam dahi vermeden salondan ayrıldılar.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »