Yılmaz Erdoğan'dan büyük sürpriz!

Son 3 yıldır Köyceğiz’de yaşayan Yılmaz Erdoğan, 3 yıl ara verdiği sinemaya, film platosu haline getirdiği çiftliğinde çektiği 3 yeni filmle dönüyor...

2 Temmuz 2016 Cumartesi 15:40
Yılmaz Erdoğan'dan büyük sürpriz!
2013 yılında vizyona giren ‘Kelebeğin Rüyası’ filminden bu yana seyirciden uzak olan Yılmaz Erdoğan, sinemaya hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; üç yıldır Köyceğiz’de kurduğu çiftlikte yaşayan ünlü yönetmen, yeni yuvasını film platosuna dönüştürdü. Kalabalık film ekiplerinin konaklamasına imkân sağlayan çiftliğinde Songül Öden, Farah Zeynep Abdullah ve Şükran Ovalı’nın başrolünü paylaştığı ‘Ekşi Elmalar’ı çeken Erdoğan, çekimleri süren ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ın ardından ‘Organize İşler 2’yi de yine burada hayata geçirecek.

"ÇİFTLİK HAYATI BANA İYİ GELDİ"

Yılmaz Erdoğan’ın çekimleri devam eden ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ filminde Büşra Pekin, Gupse Özay, Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu kamera karşısına geçti.

Ünlü oyuncu ve yönetmen, projeleri için Köyceğiz’i tercih etmesiyle ilgili, "Çiftlik hayatı bana iyi geldi. Tam randımanlı üretebiliyorum" dedi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »