YÖK'ten flaş açıklama...

"Yükseköğretim kurumlarını zamanında bitiremeyen öğrencilerimizin ödeyecekleri katkı payı ve öğrenim ücretlerine ilişkin sorunun çözümü için Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşüldü. Bu görüşmede konu müzakere edildi ve kendileri sorunun çözümüne yönelik çalışma başlatılması talimatını verdiler"

6 Şubat 2015 Cuma 5:22
YÖK'ten flaş açıklama...
Yükseköğretim Kurulu (YÖK), yükseköğretim kurumlarını  zamanında bitiremeyen öğrencilerin ödeyecekleri katkı payı ve öğrenim ücretlerine  ilişkin sorunun çözümü için Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşüldüğünü,  kendilerinin sorunun çözümüne yönelik çalışma başlatılması talimatı verdiğini  bildirdi.

    YÖK'ten yapılan yazılı açıklamada, son günlerde gündeme gelen  yükseköğretim kurumlarını zamanında bitiremeyen öğrencilerin ödeyecekleri katkı  payı ve öğrenim ücretlerine ilişkin sorunun çözümü için Milli eğitim Bakanı Nabi  Avcı ile birlikte Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşme yapıldığı aktarıldı.

    Açıklamada, "Bu görüşmede konu müzakere edildi ve kendileri sorunun  çözümüne yönelik çalışma başlatılması talimatını verdiler. Çok kısa bir süre  içerisinde bu konuda gelişme kaydedileceğini umuyoruz" ifadesi kullanıldı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »