28 Mayıs 2018, Pazartesi

Zalimler İçin Yaşasın Cehennem

Genç Fenerbahçeliler, isim hakları nedeniyle sosyal medya grubunun kapatılmasının yönetime ateş püskürdü, "Zalimler için yaşasın cehennem." dedi.

3 Haziran 2014 Salı 5:48
Zalimler İçin Yaşasın Cehennem
Fenerbahçe Spor Kulübü ile taraftar gruplarından Genç Fenerbahçeliler arasındaki gerilim sürüyor. Kulüp, kendine devredilen Genç Fenerbahçeliler ve GFB isim hakları konusunda bir hamlede daha bulunarak GFB'nin sosyal medya erişimini kapattı.

"ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM"

Genç Fenerbahçeliler grubu, resmi internet sitelerinden konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve bu açıklamayı "Zalimler için yaşasın Cehennem" diyerek sonlandırdı:

"SAYFAMIZIN TAMAMEN YAYINDAN KALDIRILACAĞI TARAFIMIZA İLETİLDİ"

"Yıllar önce kendi isteğimizle grubumuzun logo ve isim haklarını vermiş olduğumuz Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi'nin yapmış olduğu başvuru üzerine Facebook sayfamızın kapatılması için tarafımıza bilgilendirme yazısı ulaşmıştır. Sayfamızın tekrar kullanıma açılması için ''Gayriresmi'' (resmi olmayan) ibaresinin yer alması gerektiği belirtilmiş, paylaşımlarımıza bu şekilde devam etmemiz ve GFB logosunun kullanıldığı takdirde sayfamızın tamamen yayından kaldırılacağı tarafımıza iletmiştir.

"TRİBÜNDEKİ YERİMİZİ ALACAĞIZ"

Genç Fenerbahçeliler grubu, 10 yılı aşkın süredir binlerce üyesiyle birlikte Fenerbahçemizi desteklemek üzere tribünlerdeki yerini almıştır. Bundan sonraki dönemlerde de Fenerbahçe ile varolmaya devam edecek ve her zaman tribünlerdeki yerini alacaktır inşallah.

"SANAL PLATFORMDAKİ HESAPLARIMIZI KAPATARAK..."

Genç Fenerbahçeliler grubunu; sanal platformlardaki hesaplarını kapatarak bitirebileceğini sananlar, yarın Fenerbahçe Arena ve gelecekte Fenerbahçe armasının olduğu her yerde GFB üyelerini tribünlerde görecekler.

"GFB ÜYELERİNİ, FENERBAHÇE ARENA'YA BEKLİYORUZ"

Mücadelemiz; sanal platformlarda değil, Şanlı Fenerbahçe bayrağının dalgalandığı tribünlerde sonsuza dek sürecektir. Yarın Fenerbahçemize layık olduğu desteği vermek için bütün GFB üyelerini Fenerbahçe Arena'ya bekliyoruz.

Zalimler İçin Yaşasın Cehennem!"
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »