Zeki Toçoğlu'ndan ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, belediye başkanları ve muhtarlarla bir araya geldi.

28 Haziran 2013 Cuma 1:27
Zeki Toçoğlu'ndan ziyaret
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve, Pamukova ve Taraklı belediye başkanları ile ilçelerde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Toçoğlu, Pamukova'daki bir dinlenme tesisinde düzenlenen toplantıda, Pamukova, Geyve, Taraklı ve Alifuatpaşa'ya hitap edecek arıtma tesisi, kanalizasyon ve altyapı çalışması gerçekleştireceklerini, günü kurtarma çabasında olmadıklarını söyledi.

Geyve ve Pamukova bölgesinde inşa edilecek arıtma tesisinde güzel bir işbirliğini sağlandığını dile getiren Toçoğlu, şunları kaydetti:

"Öncelikle ilçe belediye başkanı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Yasası daha yürürlüğe girmeden işbirliğinin, beraber çalışmanın çok güzel örneklerini veriyoruz. Bölge ilçelerimizin en önemli eksikliğinden olan kanalizasyon ve altyapı arıtma çalışmalarında örnek bir işbirliği sergileyerek bu çalışmaları başlatmış bulunuyoruz. Sonuçta kazanacak olan ilçelerimizdir,  ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızdır." 

Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman, 2014 seçimlerinin ardından yeni bir dönemin başlayacağını belirterek, "Yeni Büyükşehir Yasası'nın getireceği yöntemlerin çok daha hızlı ve yararlı olacağını düşünüyorum" şekilinde konuştu. 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ise Geyve'nin büyük ilçe kategorisinde olduğunu ve bugüne kadar gerçekleştirilen hizmetlerde Büyükşehir Belediye başkanının yanlarında olduğunu kaydetti. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »