Zerrin Özer'den Kendini Eleştirenlere açıklama

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, Başbakan'ın Vizyon Toplantısı'na katıldığı için kendini eleştirenlere çok sert yanıt verdi. Özer, "Aklınızı alırım küçük beyinli cahiller" dedi.

14 Temmuz 2014 Pazartesi 3:48
Zerrin Özer'den Kendini Eleştirenlere açıklama
Ünlü sanatçı Zerrin Özer, Erdoğan'ın Vizyon Belgesi Toplantısı'na katıldığı için gelen eleştirilere çok sert cevap verdi. Vizyon Belgesi Toplantısı'na katılması, Alevi kimliği üzerinden tartışma konusu yapılan ve boynunda taşıdığı 'Zülfikâr' kolyesine gösterilen tepkiler üzerine Sanatçı Zerrin Özer, Twitter hesabından sert açıklamalarda bulundu.

"SALAK, HIYAR" DİYE SESLENDİ

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, şunları söyledi: "Zülfikarıma laf yok... Aklınızı alırım küçük beyinli cahiller... Düne kadar Aleviyim demeye korkan cahiller Zülfikarı ilk takan Aleviyim. Sizin salaklığınızdan birleşemiyoruz.. Yoksa kim bizim kadar çoğunluk. Yıllardır, korka korka saklandınız utançmışız gibi. Bana Alevilikten söz etmeyin de karşıma gelin korkaklar!!! Bu arada ettiğiniz ahlaksızca sözlerle benim hiç işim olmaz.Yani kendin yazıyorsun kendin okuyorsun, anladın mı hıyar?"
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »