18 Haziran 2018, Pazartesi

Zeytinburnu'ndaki Patlama Anı Kamerada

Zeytinburnu'nda 3 kişinin hayatını kaybettiği 8 kişinin de yaralandığı patlama anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

14 Temmuz 2014 Pazartesi 0:41
Zeytinburnu'ndaki Patlama Anı Kamerada
Zeytinburnu’nda dün 3 kişinin hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı ambalaj atölyesinde meydana gelen patlama anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Patlama öncesinde, anında ve sonrasında meydana gelen panik anlarında kayıtta olan güvenlik kameraları, olanları an be an görüntüledi.

SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ

Beştelsiz Mahallesi’nde dün öğlen saatlerinde bir ambalaj atölyesinde bilinmeyen bir sebeple patlama meydana geldi. Patlamada enkaz altında kalan 3 kişi hayatını kaybederken 8 kişi de yaralandı. Patlamanın meydana geldiği anlarda güvenlik kameraları da kayıttaydı. Patlamanın öncesi, patlama anı ve sonrası güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Görüntülerde; patlamadan önce vatandaşlar sokakta normal hayatlarına devam ederken patlamanın ardından ortalık savaş alanına dönüyor. Patlamayla birlikte ortalığı biranda toz bulutu kaplıyor. Sokakta gezinen vatandaşlar, patlamayla birlikte panik halinde kaçışmaya başlıyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »